[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

Έμειναν στο «Χ» Αμβρακικός Βόνιτσας και Αετός Αγιάς.

Στον σημερινό εκτός έδρας αγώνα της ομάδας του Αετού Αγιάς με τον Αμβρακικό Βόνιτσας η ομάδα μας δεν κατάφερε να πάρει τους 3 βαθμούς της νίκης παρόλο που βρέθηκε 2 φορές να προηγείται στο σκορ..Ο αγώνας είχε αρκετές φάσεις με τον Αετό Αγιάς να ανοίγει το σκορ αλλά λίγα λεπτά πριν το ημίχρονο να γίνεται το 1-1...Στο 2ο ημίχρονο εφόσον η ομάδα μας κράτησε το 0 στην άμυνα κατάφερε να σκοράρει αλλά ο διαιτητής δεν βοήθησε δίνοντας ένα αμφισβητήσιμο πέναλτι στο τέλος του παιχνιδιού...Τα γκόλ έβαλαν:

Ηλίας Λιάλιος 25’ 75’

ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 2-2

Έμειναν στο «Χ» Αμβρακικός Βόνιτσας και Αετός Αγιάς. Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Σάββατο, Δεκεμβρίου 08, 2018 Rating: 5 Στον σημερινό εκτός έδρας αγώνα της ομάδας του Αετού Αγιάς με τον Αμβρακικό Βόνιτσας η ομάδα μας δεν κατάφερε να πάρει τους 3 βαθμούς της...