728x90 AdSpace

Patatoukos news

[news][ticker1]
11 Σεπτεμβρίου 2020

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Ά ΕΠΣ Π-Λ (Ά Γύρος) (2020-21)

1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥΑ.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΡΕΠΟ:Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΑ.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΡΕΠΟ:ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣΑ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥΑ.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΡΕΠΟ:ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΑ.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΑ.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΡΕΠΟ:ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣΑ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ:Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΑ.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣΑ.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΡΕΠΟ:Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑ.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΑ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΡΕΠΟ:ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΑ.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ:ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥΑ.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΑ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
10η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΑ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΡΕΠΟ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
11η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΑ.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ:Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
12η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥΑ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
13η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΑ.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣΑ.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ:ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
14η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥΑ.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Α.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ:ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
15η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣΑΟ ΜΥΤΙΚΑ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΑ.Ε. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ
Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Ά ΕΠΣ Π-Λ όπως προέκυψε από την σημερινή κλήρωση.







































Αναλυτικά το πρόγραμμα της Ά ΕΠΣ Π-Λ (Ά Γύρος) (2020-21) Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Παρασκευή, Σεπτεμβρίου 11, 2020 Rating: 5 1η Αγωνιστική ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ...

Ετικετες

Αντιδρασεις:

[news][carousel1]

Δεν υπάρχουν σχόλια: