[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

Αετός Αγιάς :Επέστρεψε ξανά στις νίκες .

Επέστρεψε ξανά στις νίκες η ομάδα του Αετού Αγιάς εχθές στον εντός έδρας αγώνα με την Αναγέννηση Αχερουσίας με τελικό σκορ 3-1 παραμένοντας στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα από την αρχή της σεζόν και πηγαίνοντας πρωταθλήτρια χειμώνα στις διακοπές των Χριστουγέννων!Η ομάδα μας παρά τις ελλείψεις που είχε στον σημερινό αγώνα ήταν ανώτερη από τους φιλοξενούμενους με τον Αντουάν Γκόγκα να ανοίγει το σκορ στο 20’...Η φιλοξενούμενη ομάδα ισοφάρισε στο 30’ ενώ λίγα λεπτά αργότερα ο Ηλίας Λιάλιος έδωσε ξανά το προβάδισμα στην ομάδα του Αετού Αγιάς στο 35’ κάνοντας το σκορ 2-1 όπου και ήταν το σκορ ημιχρόνου...Το 3ο γκολ της ομάδας μας πέτυχε στο 85’ ο Δημήτρης Σερίφης όπου 3-1 ήταν και το τελικό σκορ...
Αετός Αγιάς :Επέστρεψε ξανά στις νίκες . Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Κυριακή, Δεκεμβρίου 22, 2019 Rating: 5 Επέστρεψε ξανά στις νίκες η ομάδα του Αετού Αγιάς εχθές στον εντός έδρας αγώνα με την Αναγέννηση Αχερουσίας με τελικό σκορ 3-1 παραμέ...