[news][ticker1]
[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

Συνεχίζει το αήττητο σερί του ο Αετός Αγιάς- Νίκη και επί του Απόλλωνα Βουβοποτάμου

Πραγματοποιήθηκε εχθές Σάββατο 7 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Αγιάς το παιχνίδι της 9ης αγωνιστικής του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα στον γηπεδούχο Αετό Αγιάς και τον Απόλλωνα Βουβοποτάμου, με τους γηπεδούχους να συνεχίζουν το αήττητο σερί της και να παίρνουν τη νίκη με τελικό σκορ 4-1.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν μόλις στο 8’ με τον Σερίφη Μ. για το 1-0 του ημιχρόνου. Στην επανάληψη ο Λιάλος με δυο προσωπικά του γκολ στο 65’ και στο 68’ διαμόρφωσε το 3-0. Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν με τον Τριάντη , ενώ το τελικό 4-1 έκανε ο Αηδώνης στο 81’.

Διαιτητής: ΛΥΤΡΑΣ Ν.

Βοηθοί: ΠΑΤΣΗΣ Ι. – ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ.

Συνεχίζει το αήττητο σερί του ο Αετός Αγιάς- Νίκη και επί του Απόλλωνα Βουβοποτάμου Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Κυριακή, Δεκεμβρίου 08, 2019 Rating: 5 Πραγματοποιήθηκε εχθές Σάββατο 7 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Αγιάς το παιχνίδι της 9ης αγωνιστικής του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρ...