Sup,το απόλυτο Παργινό σπορ...αυτό που αγάπησαν μικροί και μεγάλοι,απέδωσε τα μέγιστα την Κυριακή 07-10 στον υγρό στίβο του Ισθμού της Κορίνθου.Η πολυμελής ομάδα διακρίθηκε σε πολλές κατηγορίες, αποδεικνύοντας ότι η δουλειά που γίνεται στον ΝΟ Πάργας έχει βάσεις,γνώση και εμπειρία...όλα γίνονται με πρόγραμμα όχι μόνο τους καλοκαιρινούς μήνες,αλλά ιδιαίτερη έμφαση δίνεται στην προπονητική στην off season...3η η Τσιανελη Γιώτα στην κατηγορία Fun women,3ος ο Μελετίου Στέφανος Elite men Masters,3ος ο Πασχοδημας Άγγελος Fun men Masters,3ος ο Γκίκας Μιχάλης Fun men και 1ος Elite men Masters ο Γεραλεξης Κωνσταντίνος ο οποίος είναι ο Sup Instructor του ΝΟΠΑΡΓΑΣ και ο οποίος καθοδηγεί την αθλητική αποστολή.Το Sup λοιπόν ήρθε στην Πάργα για να γίνει ο απόλυτος σταρ του νερού και η αιώνια αγάπη και απόδραση μικρών και μεγάλων!
Δεν υπάρχουν σχόλια: