![Η Αυλαία μας διακρίθηκε στο 16ο ερασιτεχνικό διαγωνισμό Σάτιρας](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqqlwkxdSNirstdQ5Nt7Qme_UB_cjx45ZQ-j-pBwhe4vLVslDEu7nyJbHr_cO9xmltCV_uLCD5HwK-U8CcmIVNyNjgs1Ne4DTiNy8Nw3tT06PXksZ1k3jkAEgDKQlhyphenhyphenElTIUiYKy8odWNZkh5gh7MELIvSy2JYDSpHJKaajKVQO9pLUbwVWxDqY1caJXHt/w480-h640/428462518_2041819749516486_2503245745014362821_n.jpg)
Με μεγάλη υπερηφάνεια και χαρά σας ανακοινώνουμε πως και φέτος η Αυλαία μας διακρίθηκε στο 16ο ερασιτεχνικό διαγωνισμό Σάτιρας "Μώμος ο Πατρεύς " για τον καλύτερο β' αντρικό ρόλο στον Γιαννης Νηρας και την καλύτερη επιλογή κειμένου στο απόσπασμα -Πλύσις εγκεφάλου- από το έργο Ω τι κόσμος μπαμπά του Κ.Μουρσελά.
Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές που με πολύ χαρά και αγάπη δίνουν κάθε χρόνο τον καλύτερο εαυτό τους. Σας ευχαριστούμε!
Οι ηθοποιοί που συμμετείχαν στην αποστολή : 1. Παύλος Παπάζογλου. Ηλιάνα Γιούργα 3. Αλεξάνδρα Ντόκου 4. Θωμάς Γκίνης 5.Γιάννης Νήρας 6. Εύη Βλάχου 7. Έλλη Βέκιου
Κονσόλα ήχου- φώτα : Ευτυχία Ζέρη
Δεν υπάρχουν σχόλια: