[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ: Διατηρήθηκε στην δεύτερη θέση

Μπράβο στην ομάδα μας αφού πάλεψαν τέσσερις και ένας guest καθώς και ένας από το παιδικό μας, αυτοί κατάφεραν να πάρουν την νίκη απέναντι στην ΑΟ Κόνιτσας με τελικό σκορ 61-60. Το παιχνίδι ήταν από το πρώτο λεπτό

Μπράβο στην ομάδα μας αφού πάλεψαν τέσσερις και ένας guest καθώς και ένας από το παιδικό μας, αυτοί κατάφεραν να πάρουν την νίκη απέναντι στην ΑΟ Κόνιτσας με τελικό σκορ 61-60. Το παιχνίδι ήταν από το πρώτο λεπτό Derby και στο τέλος του αγώνα μετά από ένα συναρπαστικό παιχνίδι που κρίθηκε στις λεπτομέρειες ο ΟΑ ΠΆΡΓΑΣ πήρε την νίκη και ταυτόχρονα διατηρήθηκε στην δεύτερη θέση...ο coach Petros Kokkoris πήρε βαθειά ανάσα και μετά το τέλος του αγώνα δήλωσε ότι αυτή η νίκη είναι αφιερωμένη στα πέντε αυτά παιδιά....
Από τους νικητές ο Σιδέρης Παναγιώτης είχε 29 πόντους, Καρβούνης Γιώργος 17, Τζαλλας Χαράλαμπος 4, Κόκκορης Κωνσταντίνος 3 και Τσοβιλης Βασίλειος 8!!!
Στα του τα ημιχρόνου έγινε η κοπή της παραδοσιακής Βασιλόπιτας όπου βρέθηκε όλο το επιτελείο και παίχτες της ομάδας μας..Στους τυχερούς της βάρδιας ήταν ο προπονητής του ΑΟ Κόνιτσας και ο (πρώην) παίχτης της ομάδας μας Τσοβιλης Βασίλειος..μετά του τέλους του αγώνα οι προπονητές και οι διοικήσεις των δύο ομάδων καθώς και οι παίχτες δείπνησαν όλοι μαζί σε γνωστό μαγαζί της Πάργας..
Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και πάντα νίκες!!!

Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ: Διατηρήθηκε στην δεύτερη θέση Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Δευτέρα, Φεβρουαρίου 06, 2023 Rating: 5 Μπράβο στην ομάδα μας αφού πάλεψαν τέσσερις και ένας guest καθώς και ένας από το παιδικό μας, αυτοί κατάφεραν να πάρουν την νίκη απέναντι στ...