Για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β' Ε.Π.Σ.Π.Λ η ομάδα μας αγωνίστηκε στο γήπεδο Βαλανιδοράχης με αντίπαλο την ιστορική ομάδα του Αχέροντα Καναλακίου που πέρυσι αγωνίστηκε στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας. Το τελικό 1-1 αδικεί την ομάδα μας αφού σε όλη τη διάρκεια του αγώνα είχε την καθολική υπεροχή αποδίδοντας ωραίο ποδόσφαιρο! Το γκόλ της ομάδας πέτυχε ο Νίνο Σιαβίκης με κεφαλιά μετά από ώραια μακρινή μεταβίβαση του Θοδωρή Πασχοδήμα!!!
Για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β' Ε.Π.Σ.Π.Λ η ομάδα μας αγωνίστηκε στο γήπεδο Βαλανιδοράχης με αντίπαλο την ιστορική ομάδα του Αχέροντα Καναλακίου που πέρυσι αγωνίστηκε στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής Κατηγορίας. Το τελικό 1-1 αδικεί την ομάδα μας αφού σε όλη τη διάρκεια του αγώνα είχε την καθολική υπεροχή αποδίδοντας ωραίο ποδόσφαιρο! Το γκόλ της ομάδας πέτυχε ο Νίνο Σιαβίκης με κεφαλιά μετά από ώραια μακρινή μεταβίβαση του Θοδωρή Πασχοδήμα!!!
Χρυσή ισοπαλία εκτός έδρας για την Ένωση Πάργας.
Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ
on
Δευτέρα, Δεκεμβρίου 19, 2022
Rating:
Για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β' Ε.Π.Σ.Π.Λ η ομάδα μας αγωνίστηκε στο γήπεδο Βαλανιδοράχης με αντίπαλο την ιστορική ομάδα ...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEioz3k6yRZZlDLFidPE5431ZfuW_vQ8pCWbvwX5v1-mgVl90eazyy4MxTfFIBSQ9jKFEqIJVjmFmFM-zCTfR05ti9dJIlIbclAKomfz2S1awhBS8J0rMSrAdpMXJ30rrhscAuevuzjw5WLlW3iNLVlSsr0IhB45XY4QPlDJWPWMg85NOwCZpHPMHNsvNg/s72-w640-c-h314/320709036_1295776221220366_6096884035141847561_n.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: