[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

Φιλική νίκη για τον Απόλλων Πάργας

Βασιλείου και σουτ του Κωνσταντίνου. Στο δεύτερο ημίχρονο, το ματς ήταν πιο

Στο φιλικό αγώνα που διεξήχθη εχθές το απόγευμα στο γήπεδο μας, η ομάδα μας επικράτησε της αντίστοιχης της Λευκίμμης με το ευρύ 5-0. Αποδίδοντας κατά διαστήματα ωραίο ποδόσφαιρο και χωρίς να υπάρχει υστερησας, γέμισε αισιοδοξία για τη συνέχεια το φίλαθλο κοινό. Ένα δεκάλεπτο ξέσπασμα στο πρώτο ημίχρονο, ήταν αρκετό ώστε να διαμορφωθεί το 3-0 που ήταν και σκορ ημιχρόνου, με σουτ του Ντοκου από απόσταση, λομπα του Βασιλείου και σουτ του Κωνσταντίνου. Στο δεύτερο ημίχρονο, το ματς ήταν πιο ισορροπημένο, χωρίς όμως η ομάδα μας να απειληθεί, ενώ υπήρξε και χαμένο πεναλντυ του κυργιου πριν ο Φώτης Σιδέρης κάνει αυτό που ξέρει καλύτερα, σκοράροντας για το 4-0. Το τελικό 5-0 διαμόρφωσε ο Γκολακου με απευθείας εκτέλεση φάουλ. Επόμενο φιλικό πριν το Σούπερκαπ στη Βόνιτσα, με τον Άρη Φιλιατών.
Φιλική νίκη για τον Απόλλων Πάργας Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Σάββατο, Σεπτεμβρίου 10, 2022 Rating: 5 Στο φιλικό αγώνα που διεξήχθη εχθές το απόγευμα στο γήπεδο μας, η ομάδα μας επικράτησε της αντίστοιχης της Λευκίμμης με το ευρύ 5-0. Αποδίδ...