[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

Λύτρωση με Μυρισκλάβο και νέο τρίποντο για τον Αστέρα Ανθούσας

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 21 Νοεμβρίου και ώρα 11:00 στο γήπεδο Αχερουσίας ο αγώνας της 6ης αγωνιστικής της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα στην γηπεδούχο Αναγέννηση Αχερουσίας και τον Αστέρα Ανθούσας, με το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή να βρίσκει τους φιλοξενούμενους νικητές με τελικό σκορ 1-2.

Ο Αστέρας Ανθούσας προηγήθηκε στο 43’ σε 0-1 με τον Tozaj , που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι έφεραν το ματς στα ίσα(1-1) με τον Τζίμα Στ., αλλά η Ανθούσα λίγο πριν τη λήξη του παιχνιδιού πήρε το τρίποντο με ψαλιδάκι του Μυρισκλάβου.

Διαιτητής: ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ.

Βοηθοί: ΤΣΟΓΚΑΣ Α. – ΠΑΠΠΑΣ Σ.

ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ(Κοντοδήμας): ΕΥΘΥΜΙΟΥ, ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ Δ., ΒΑΒΒΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΤΖΙΜΑΣ, ΜΠΡΑΓΚΑΣ, ΠΟΥΛΙΣΤΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ:ΤΑΣΣΗΣ, ΤΖΑΒΕΛΗΣ, ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ Η., ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ(Χολέβας): CORODENI, ΠΑΥΛΝΙΔΗΣ, TOZAJ, ΓΚΙΝΗΣ, ΔΕΣΚΑΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΜΥΡΙΣΚΛΑΒΟΣ, ΠΗΓΗΣ, ΚΟΥΤΛΑΣ, ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ, ΣΕΡΙΦΗΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΑΗΔΩΝΗΣ, ΝΑΚΑΣ, ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ, ΣΠΑΝΟΣ, SENKA, ΜΠΑΡΑΤΣΑΣ, ΝΕΚΛΑΣ, ΒΕΚΙΟΣ, ΛΙΑΛΙΑΣ.

Λύτρωση με Μυρισκλάβο και νέο τρίποντο για τον Αστέρα Ανθούσας Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Κυριακή, Νοεμβρίου 21, 2021 Rating: 5 Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 21 Νοεμβρίου και ώρα 11:00 στο γήπεδο Αχερουσίας ο αγώνας της 6ης αγωνιστικής της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας α...