[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

Άνοιξε τον δρόμο για τους Ολυμπιακούς ο Στέφανος Ντούσκος

Ο Στέφανος Ντούσκος, πρωταθλητής του ΝΟΙ, μετά από μία εντυπωσιακή κούρσα στο Βαρέζε, κατέλαβε την πρώτη θέση στον μεγάλο τελικό του σκιφ ανδρών και πήρε το δικαίωμα συμμετοχής στους Ολυμπιακούς Αγώνες.

Μία μεγάλη επιτυχία για την ελληνική κωπηλασία, μία μεγάλη διάκριση για την Γιαννιώτικη κωπηλασία.

Η Γιαννιώτικη κωπηλασία που θα είναι και πάλι παρούσα στους Ολυμπιακούς Αγώνες.

Ο δρόμος άνοιξε και είναι σίγουρο ότι η μαχητικότητα του Γιαννιώτη πρωταθλητή αφήνει ελπίδες για μεγάλη διάκριση στην Ολυμπιάδα.

Άνοιξε τον δρόμο για τους Ολυμπιακούς ο Στέφανος Ντούσκος Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Παρασκευή, Απριλίου 09, 2021 Rating: 5 Μία μεγάλη επιτυχία για την ελληνική κωπηλασία, μία μεγάλη διάκριση για την Γιαννιώτικη κωπηλασία. Η Γιαννιώτικη κωπηλασία που θα είναι και...