[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

Διπλό για τον Αστέρα Ανθούσας κόντρα στην Θύελλα Σινώπης

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 1 Νοεμβρίου και ώρα 15:00 στο γήπεδο Αρχαγγέλου ο αγώνας της 2ης αγωνιστικής του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ανάμεσα στην γηπεδούχο Θύελλα Σινώπης και τον Αστέρα Ανθούσας, με τους φιλοξενούμενους να φεύγουν με το τρίποντο της αγωνιστικής με τελικό σκορ 2-3.

Η Ανθούσα προηγήθηκε στο 12΄ με τον Μυρισκλάβο για το 0-1 του ημιχρόνου. Στην επανάληψη ο Κιζίρογλου διαμόρφωσε στο 51’ το 0-2, με την Θύελλα να απαντά με τον Σολδάτο μειώνοντας σε 1-2. Ο Βλασίου πέτυχε το 1-3 για τους φιλοξενούμενους, αλλά ο Σολδάτος με δεύτερο γκολ στο ματς διαμόρφωσε το τελικό 2-3.

Διαιτητής: ΤΣΟΓΚΑΣ Α.

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΜΠΑΚΑΡΑΣ Κ.

ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ(Κωστής): ΣΠΥΡΑΚΟΣ, ΝΟΚΑ, ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ, ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ, ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ(80’ ΜΑΡΗΣ), ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ, VRAPI(55’ ΣΟΛΔΑΤΟΣ), ΑΗΔΩΝΗΣ, ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ(46’ ΚΑΛΛΗΣ), ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ, ΤΑΤΣΗΣ(55’΄ΣΑΛΜΑΣ).

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ(Χολέβας): ΚΑΡΔΑΝΗΣ, ΠΑΠΠΑΣ Γ., ΠΑΠΠΑΣ Θ., ΜΥΡΙΣΚΛΑΒΟΣ, ΖΑΧΑΡΙΑΣ, ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ(88’ ΧΑΛΚΗΣ), ΚΙΖΙΡΟΓΛΟΥ, SENKA(56’ ΔΗΜΑΚΟΣ), ΣΚΑΡΠΟΣ(73’ ΡΙΖΟΣ), ΝΤΑΛΛΑΣ, ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ(73’ ΒΛΑΣΙΟΥ).

Διπλό για τον Αστέρα Ανθούσας κόντρα στην Θύελλα Σινώπης Reviewed by Dimitrisfilippou_photography on Δευτέρα, Νοεμβρίου 02, 2020 Rating: 5 Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 1 Νοεμβρίου και ώρα 15:00 στο γήπεδο Αρχαγγέλου ο αγώνας της 2ης αγωνιστικής του Β Ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας...