[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

Αετός Αγιάς:Παρέμεινε στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.

Παρέμεινε στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα η ομάδα του Αετού Αγιάς με την σημερινή νίκη στον εκτός έδρας αγώνα με τον Ερμή Καναλίου με σκορ 0-2...Ο Αετός Αγιάς σαφώς ανώτερος στο σημερινό ντέρμπι έχασε 3 κλασικές ευκαιρίες στο 1ο ημίχρονο με το σκορ να μένει στο 0-0..Στο 2ο ημίχρονο μετά από εξαιρετικό σουτ του Δονάτου Δέσκα στο 50’ ο Αετός Αγιάς άνοιξε το σκορ κάνοντας το 0-1...Στη συνέχεια το ματς ισορροπήθηκε για λίγο με τους γηπεδούχους να μην έχουν κάνει ευκαιρία για γκολ και με τον Αετό Αγιάς να χάνει 2-3 ακόμα ευκαιρίες μέχρι το 83’ όπου έγινε το 0-2 με τον Χρήστο Βαρτζιώτη ύστερα από εξαιρετική κάθετη ασίστ του Μιχάλη Σερίφη...Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για το σημερινό παιχνίδι και καλή συνέχεια σε όλους χωρίς τραυματισμούς..
Αετός Αγιάς:Παρέμεινε στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Δευτέρα, Νοεμβρίου 11, 2019 Rating: 5 Παρέμεινε στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα η ομάδα του Αετού Αγιάς με την σημερινή νίκη στον εκτός έδρας αγώνα με τον Ερμή Καναλ...