[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

Νίκη με ανατροπή στις καθυστερήσεις για τον Απόλλωνα κόντρα στην Θύελλα

Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Αγιάς ο αγώνας της 18ηςαγωνιστικής ανάμεσα στον γηπεδούχο Απόλλων Πάργας και τον φιλοξενούμενο ΠΑΣ Θύελλα 2015, με τους γηπεδούχους να παίρνουν την νίκη με μεγάλη ανατροπή στις καθυστερήσεις του αγώνα με τελικό σκορ 2-1.

Παρότι οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να βρουν δίχτυα με τον Λαγοπάτη με σουτ μόλις στο 10΄και να ανοίξουν το σκορ, κάτι που το διατήρησαν και μέχρι το 88΄δεν κατάφεραν να αποδράσουν με το τρίποντο της αγωνιστικής. Οι γηπεδούχοι κατάφεραν στο 88΄να ισοφαρίσουν με τον Μηλιώνη (1-1) και με τον Τσούμαλη στο 93΄να εκτελεί φάουλ από τα σαράντα μετρά και να στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα, πήραν μια μεγάλη νίκη με τελικό σκορ 2-1.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ

ΒΟΗΘΟΙ: ΣΦΟΝΔΥΛΗ – ΡΑΠΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ (ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ): ΣΚΑΡΠΟΣ, ΤΣΟΥΜΑΛΗΣ, ΚΑΛΑΙ, ΜΑΡΚΟΣ, GOGA, ΜΑΡΚΟ, BOJANG, ΠΑΠΠΑΣ, ΣΙΔΕΡΗΣ, ΜΗΛΙΩΝΗΣ, ΚΙΖΙΡΟΓΛΟΥ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΜΠΕΛΛΟΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΖΕΡΗΣ.

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 (ΣΤΑΣΙΝΟΣ): ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ, ΜΗΤΣΗΣ, ΖΟΤΑΙ, ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ, ΛΙΟΤΣΟΣ, ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ, ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΓΚΡΕΚΟΣ, ΔΡΙΒΑΚΟΣ, ΚΑΠΟΤΗΣ, ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ.

Νίκη με ανατροπή στις καθυστερήσεις για τον Απόλλωνα κόντρα στην Θύελλα Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Κυριακή, Ιανουαρίου 20, 2019 Rating: 5 Διεξήχθη σήμερα Σάββατο 19 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 15:00 στο γήπεδο Αγιάς ο αγώνας της 18ηςαγωνιστικής ανάμεσα στον γηπεδούχο Απόλλων Π...