[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

ΝΊΚΗ ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΉ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΈΡΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΣΤΟ ΝΤΈΡΜΠΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ

Τοπικό ντέρμπι στην Πάργα μεταξύ Ένωσης Πάργας και Αστέρα Ανθούσας χωρίς βαθμολογικό ενδιαφέρον Η Ένωση Πάργας βρέθηκε πολύ Νωρίς μπροστά στο σκορ όταν σε μια αδράνεια της άμυνας του Αστέρα ο Παπασταύρος με πλασέ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Καρδάνη κάνοντας το 1-0 σκορ με το οποίο τελείωσε και το ημίχρονο στο δεύτερο ημίχρονο ο Αστέρας μπήκε δυνατά και μέσα σε 10 λεπτά κατάφερε να ανατρέψει το σκορ με γκολ που πέτυχαν Κατσιαούνης , Δέσκας και Νάκας Ορέστης έκαναν το σκορ 1-3 που ήταν και το τελικό Αποτέλεσμα.

ΝΊΚΗ ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΉ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΈΡΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΣΤΟ ΝΤΈΡΜΠΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Κυριακή, Ιανουαρίου 21, 2018 Rating: 5 Τοπικό ντέρμπι στην Πάργα μεταξύ Ένωσης Πάργας και Αστέρα Ανθούσας χωρίς βαθμολογικό ενδιαφέρον Η Ένωση Πάργας βρέθηκε πολύ Νωρίς μ...