[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

Ισόπαλος ο εξ’ αναβολής αγώνας μεταξύ του Απόλλων Πάργας και του Α.Ο Παλαίρου

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 8/11 στο γήπεδο Αγιάς ο εξ’ αναβολής αγώνας της 5ης αγωνιστικής ανάμεσα στον Απόλλων Πάργας και τον ΑΟ Παλαίρου, με το παιχνίδι να λήγει ισόπαλο 2-2, σε ένα ματς που ξεκίνησε τις 16:00 λόγω των άσχημων καιρικών συνθηκών.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 3ο λεπτό με τον Μπάτσο και το 1-1 ήρθε στο 30ο λεπτό με τον Μάρκο μετά από εκτέλεση φάουλ. Στο 83ο λεπτό η ομάδα του Παναγιωτίδη έκανε το 1-2 με τον Χασακή Π. αλλά ο Τόρες στο 86ο έκανε το 2-2 που ήταν και το τελικο σκόρ του παιχνιδιού.

Διαιτητής: Σπυράκος Α.

Βοηθοί: Φραγκούλης Π.- Κώτσης Θ.

Ισόπαλος ο εξ’ αναβολής αγώνας μεταξύ του Απόλλων Πάργας και του Α.Ο Παλαίρου Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Τετάρτη, Νοεμβρίου 08, 2017 Rating: 5 Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη 8/11 στο γήπεδο Αγιάς ο εξ’ αναβολής αγώνας της 5ης αγωνιστικής ανάμεσα στον Απόλλων Πάργας και τον ΑΟ Πα...