[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][slider1][#E0378A]
[kl][ticker1]
[ΒΒΒ][slider1][#E0378A]

ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 2-0

Νίκη και αυτή την Κυριακή για την ομάδα του Αετού Αγιάς στον εντός έδρα αγώνα με τον Απόλλων Βουβοποτάμου με σκορ 2-0...Οι δυο ομάδες στο ημίχρονο πήγαν στα αποδυτήρια με το σκορ να είναι 0-0 ενώ η ομάδα του Αετού Αγιάς είχε πολλές ευκαιρίες για γκολ και χαμένο πέναλτι...Στο δεύτερο ημίχρονο ο Αετός Αγιάς άνοιξε το σκορ με δυνατό σουτ του Χρήστου Βαρτζιώτη για να βάλει το 2ο γκολ ο Ηλίας Λιάλιος με πλασέ στην γωνία του τέρματος...Ο Αετός Αγιάς είχε και άλλες ευκαιρίες για γκολ χωρίς όμως αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 2-0 Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ on Κυριακή, Νοεμβρίου 19, 2017 Rating: 5 Νίκη και αυτή την Κυριακή για την ομάδα του Αετού Αγιάς στον εντός έδρα αγώνα με τον Απόλλων Βουβοποτάμου με σκορ 2-0...Οι δυο ομάδες...