ΝΕΑ ΠΑΡΓΑΣ

[ΝΕΑ ΠΑΡΓΑΣ][bleft]

ΝΕΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

[ΝΕΑ ΗΠΕΙΡΟΥ][twocolumns]

ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας: Το πλήρες πρόγραμμα της Α’ Κατηγορίας



Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ένωσης η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας.

Η 1η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας θα διεξαχθεί στις 24/9/2016.

1η αγωνιστική

Αμβρακικός Βόνιτσας – AO Kαρυάς

Κεραυνός Θεσπρωτικού – ΑΕ Πρέβεζας

ΑΟ Αγίου Πέτρου – Δόξα Ωρωπού

ΑΟ Πλαγιάς – Φορτούνα Βαλανιδοράχης

Αχέρων Καναλακίου – Απόλλων Πάργας

Πανλευκάδιος – Αυγερινός Μαραντοχωρίου

ΠΑΣ Πρέβεζας – Θρίαμβος Λούρου

ΠΕΑΣ Κατούνας – ΑΟ Παλαίρου

2η αγωνιστική

Κεραυνός Θεσπρωτικού- Αμβρακικός Βόνιτσας

ΑΟ Καρυάς – ΑΟ Αγίου Πέτρου

ΑΕ Πρέβεζας – ΑΟ Πλαγιάς

Δόξα Ωρωπού – Αχέρων Καναλακίου

Φορτούνα Βαλανιδοράχης – Πανλευκάδιος

Απόλλων Πάργας – ΠΑΣ Πρέβεζας

Αυγερινός Μαραντοχωρίου-ΑΟ Παλαίρου

Θρίαμβος Λούρου – ΠΕΑΣ Κατούνας

3η αγωνιστική

Αμβρακικός Βόνιτσας – ΑΟ Αγίου Πέτρου

ΑΟ Πλαγιάς – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Καρυάς

Πανλευκάδιος – ΑΕ Πρέβεζας

ΠΑΣ Πρέβεζας – Δόξα Ωρωπού

ΑΟ Παλαίρου – Φορτούνα Βαλανιδοράχης

ΠΕΑΣ Κατούνας – Απόλλων Πάργας

Αυγερινός Μαραντοχωρίου- Θρίαμβος Λούρου

4η αγωνιστική

ΑΟ Πλαγιάς – Αμβρακικός Βόνιτσα

ΑΟ Αγίου Πέτρου- Αχέρων Καναλακίου

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Πανλευκάδιος

ΑΟ Καρυάς – ΠΑΣ Πρεβεζας

ΑΕ Πρέβεζας- ΑΟ Παλαίρου

Δόξα Ωρωπού – ΠΕΑΣ Κατούνας

Φορτούνα Βαλανιδοράχης- Θρίαμβος Λούρου

Απόλλων Πάργας – Αυγερινός Μαραντοχωρίου

5η αγωνιστική

Αμβρακικός Βόνιτσας – Αχέρων Καναλακίου

Πανλευκάδιος – ΑΟ Πλαγιάς

ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΟ Αγίου Πέτρου

ΑΟ Παλαίρου – Κεραυνός Θεσπρωτικου

ΠΕΑΣ Κατούνας – ΑΟ Καρυάς

Θρίαμβος Λούρου – ΑΕ Πρέβεζας

Αυγερινός Μαραντοχωρίου – Δόξα Ωρωπού

Φορτούνα Βαλανιδοράχης – Απόλλων Πάργας

6η αγωνιστική

Πανλευκάδιος – Αμβρακικός Βόνιτσας

Αχέρων Καναλακίου – ΠΑΣ Πρέβεζας

ΑΟ Πλαγιάς – ΑΟ Παλαίρου

ΑΟ Αγίου Πέτρου – ΠΕΑΣ Κατούνας

Κεραυνός θεσπρωτικού – Θρίαμβος Λούρου

ΑΟ Καρυάς – Αυγερινός Μαραντοχωρίου

ΑΕ Πρέβεζας – Απόλλων Πάργας

Δόξα Ωρωπού – Φορτούνα Βαλανιδοράχης

7η αγωνιστική

Αμβρακικός Βόνιτσας – ΠΑΣ Πρέβεζας

ΑΟ Παλαίρου – Πανλευκάδιος

ΠΕΑΣ Κατούνας – Αχέρων Καναλακίου

Θρίαμβος Λούρου – ΑΟ Πλαγιάς

Αυγερινός Μαραντοχωρίου – ΑΟ Αγίου Πέτρου

Απόλλων Πάργας – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Φορτούνα Βαλανιδοράχης – ΑΟ Καρυάς

ΑΕ Πρέβεζας – Δόξα Ωρωπού

8η αγωνιστική

ΑΟ Παλαίρου – Αμβρακικός Βόνιτσας

ΠΑΣ Πρέβεζας – ΠΕΑΣ Κατούνας

Πανλευκάδιος – Θρίαμβος Λούρου

Αχέρων Καναλακίου – Αυγερινός Μαραντοχωρίου

ΑΟ Πλαγιάς – Απόλλων Πάργας

ΑΟ Αγίου Πέτρου – Φορτούνα Βαλανιδοράχης

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Δόξα Ωρωπού

ΑΟ Καρυάς – ΑΕ Πρέβεζας

9η αγωνιστική

Αμβρακικός Βόνιτσας – ΠΕΑΣ Κατούνας

Θρίαμβος Λούρου – ΑΟ Παλαίρου

Αυγερινός Μαραντοχωρίου – ΠΑΣ Πρέβεζας

Απόλλων Πάργας – Πανλευκάδιος

Φορτούνα Βαλανιδοράχης – Αχέρων Καναλακίου

Δόξα Ωρωπού – ΑΟ Πλαγιάς

ΑΕ Πρέβεζας – ΑΟ Αγίου Πέτρου

ΑΟ Καρυάς – Κεραυνός Θεσπρωτικού

10η αγωνιστική

Θρίαμβος Λούρου – Αμβρακικός Βόνιτσας

ΠΕΑΣ Κατούνας – Αυγερινός Μαραντοχωρίου

ΑΟ Παλαίρου – Απόλλων Πάργας

ΠΑΣ Πρέβεζας – Φορτούνα Βαλανιδοράχης

Πανλευκάδιος – Δόξα Ωρωπού

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Πρέβεζας

ΑΟ Πλαγιάς – ΑΟ Καρυάς

ΑΟ Αγίου Πέτρου – Κεραυνός Θεσπρωτικού

11η αγωνιστική

Αμβρακικός Βόνιτσας – Αυγερινός Μαραντοχωρίου

Απόλλων Πάργας – Θρίαμβος Λούρου

Φορτούνα Βαλανιδοράχης – ΠΕΑΣ Κατούνας

Δόξα Ωρωπού – ΑΟ Παλαίρου

ΑΕ Πρέβεζας – ΠΑΣ Πρέβεζας

ΑΟ Καρυάς – Πανλευκάδιος

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Αχέρων Καναλακίου

ΑΟ Αγίου Πέτρου – ΑΟ Πλαγιάς

12η αγωνιστική

Απόλλων Πάργας – Αμβρακικός Βόνιτσας

Αυγερινός Μαραντοχωρίου – ΑΕ Φορτούνα Βαλανιδοράχης

Θρίαμβος Λούρου – Δόξα Ωρωπού

ΠΕΑΣ Κατούνας – ΑΕ Πρέβεζας

ΑΟ Παλαίρου – ΑΟ Καρυάς

ΠΑΣ Πρέβεζας – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Πανλευκάδιος – ΑΟ Αγίου Πέτρου

Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Πλαγιάς

13η αγωνιστική

Αμβρακικός Βόνιτσας – Φορτούνα Βαλανιδοράχης

Δόξα Ωρωπού – Απόλλων Πάργας

ΑΕ Πρέβεζας – Αυγερινός Μαραντοχωρίου

ΑΟ Καρυάς – Θρίαμβος Λούρου

Κεραυνός Θεσπρωτικού – ΠΕΑΣ Κατούνας

ΑΟ Αγίου Πέτρου – ΑΟ Παλαίρου

ΑΟ Πλαγιάς – ΠΑΣ Πρέβεζας

Αχέρων Καναλακίου – Πανλευκάδιος

14η αγωνιστική

Δόξα Ωρωπού – Αμβρακικός Βόνιτσας

Φορτούνα Βαλανιδοράχης – ΑΕ Πρέβεζας

Απόλλων Πάργας – ΑΟ Καρυάς

Αυγερινός Μαραντοχωρίου – Κεραυνός Θεσπρωτικού

Θρίαμβος Λούρου – ΑΟ Αγίου Πέτρου

ΠΕΑΣ Κατούνας – ΑΟ Πλαγιάς

ΑΟ Παλαίρου – Αχέρων Καναλακίου

ΠΑΣ Πρέβεζας – Πανλευκάδιος

15η αγωνιστική

Αμβρακικός Βόνιτσας – ΑΕ Πρέβεζας

ΑΟ Καρυάς – Δόξα Ωρωπού

Κεραυνός Θεσπρωτικού – Φορτούνα Βαλανιδοράχης

ΑΟ Αγίου Πέτρου – Απόλλων Πάργας

ΑΟ Πλαγιάς – Αυγερινός Μαραντοχωρίου

Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Λούρου

Πανλευκάδιος – ΠΕΑΣ Κατούνας

ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΟ Παλαίρου

Τα ματς του Β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.


Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Δεν υπάρχουν σχόλια :


ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙA

[ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙA ΠΑΡΓΑΣ][threecolumns]

ΛΑΪΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

[ΛΑΪΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ][bleft]

ΙΣΤΟΡΙΑ

[ΙΣΤΟΡΙΑ][bleft]

ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ

[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][threecolumns]