ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμονων του 1 ου Δημοτικού σχολείου Πάργας, σας καλεί στην κοπή της πίτας το Σάββατο 16.01.2016 στο DEL -MAR με πολλές εκπλήξεις, μουσική και τραγούδια από τους μαθητές ώρα: 6:30 μ.μ.
Reviewed by ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΣ ΠΑΡΓΑ
on
Τετάρτη, Ιανουαρίου 13, 2016
Rating:
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμονων του 1 ου Δημοτικού σχολείου Πάργας, σας καλεί στ...
![](http://3.bp.blogspot.com/-kde3jWbdu9k/VpYKUkvYhJI/AAAAAAAAW_s/XCcu64x_3kQ/s72-c/12509439_953362884756606_3416614073820362435_n%2B%25281%2529.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια: