Ένα θαλάσσιο πλάσμα που δεν έχουμε ξανασυναντήσει στις ελληνικές θάλασσες "συνέλαβε" με την φωτογραφική του μηχανή ένας Σκοτσέζος τουρίστας, που απολάμβανε τις διακοπές του στην Κέρκυρα και την Πάργα (Pics)
Ο Harvey Robertson, ένας Σκοτζέζος τουρίστας απολάμβανε τις διακοπές του στην Κέρκυρα και την Πάργα.
Ο τουρίστας διαπίστωσε πως στις φωτογραφίες που είχε τραβήξει κατά τη διάρκεια της επίσκεψής του στις σπηλιές της Πάργας, εικονιζόταν ένα πλάσμα που δεν είχε ξαναδεί ποτέ.
![Inline Image](http://news247.gr/eidiseis/paraksena/article3744121.ece/BINARY/w460mobile/monster2.jpg)
Όπως εξηγεί ο Harvey Robertson, ενώ βρισκόταν με το σκάφος του μέσα σε μία σπηλιά στη θάλασσα και απαθανάτιζε το τοπίο, ανακάλυψε ότι άθελά του είχε "συλλάβει" ένα παράξενο πλάσμα.
Δεν υπάρχουν σχόλια: