ΝΕΑ ΠΑΡΓΑΣ

[ΝΕΑ ΠΑΡΓΑΣ][bleft]

ΝΕΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

[ΝΕΑ ΗΠΕΙΡΟΥ][twocolumns]

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α' ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας – Ματς-φωτιά την πρώτη αγωνιστική


Στα γραφεία της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας (η φωτογραφία είναι από παλαιότερη εκδήλωση), πραγματοποήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας, η κλήρωση του πρωταθλήματος της πρώτης κατηγορίας για τη σεζόν 2015-2016. Η πρώτη αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 19 Σεπτεμβρίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου γύρου:

1η αγωνιστική
Απόλλων Νότιας Λευκάδας-ΑΕ Πρέβεζας
Αμβρακικός Βόνιτσας-ΑΟ Παλαίρου
Τηλυκράτης Λευκάδας-Θύελλα Σινώπης
ΑΕΚ Αρχαγγέλου-ΠΕΑΣ Κατούνας
ΑΟ Καρυάς-Κεραυνός Θεσπρωτικού
Θρίαμβος Λούρου-Πανλευκάδιος
ΑΟ Πλαγιάς-Δόξα Ωρωπού
ΠΣ Πρέβεζα-Απόλλων Πάργας
2η αγωνιστική
Αμβρακικός Βόνιτσας-Απόλλων Νότιας Λευκάδας
ΑΕ Πρέβεζας-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΟ Παλαίρου-ΑΕΚ Αρχαγγέλου
Θύελλα Σινώπης-ΑΟ Καρυάς
ΠΕΑΣ Κατούνας-Θρίαμβος Λούρου
Κεραυνός Θεσπρωτικού-ΑΟ Πλαγιάς
Πανλευκάδιος-Απόλλων Πάργας
Δόξα Ωρωπού-ΠΣ Πρέβεζα
3η αγωνιστική
Απόλλων Νότιας Λευκάδας-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΕΚ Αρχαγγέλου-Αμβρακικός Βόνιτσας
ΑΟ Καρυάς-ΑΕ Πρέβεζας
Θρίαμβος Λούρου-ΑΟ Παλαίρου
ΑΟ Πλαγιάς-Θύελλα Σινώπης
Απόλλων Πάργας-ΠΕΑΣ Κατούνας
ΠΣ Πρέβεζα-Κεραυνός Θεσπρωτικού
Πανλευκάδιος-Δόξα Ωρωπού
4η αγωνιστική
ΑΕΚ Αρχαγγέλου-Απόλλων Νότιας Λευκάδας
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΟ Καρυάς
Αμβρακικός Βόνιτσας-Θρίαμβος Λούρου
ΑΕ Πρέβεζας-ΑΟ Πλαγιάς
ΑΟ Παλαίρου-Απόλλων Πάργας
Θύελλα Σινώπης-ΠΣ Πρέβεζα
ΠΕΑΣ Κατούνας-Δόξα Ωρωπού
Κεραυνός Θεσπρωτικού-Πανλευκάδιος
5η αγωνιστική
Απόλλων Νότιας Λευκάδας-ΑΟ Καρυάς
Θρίαμβος Λούρου-ΑΕΚ Αρχαγγέλου
ΑΟ Πλαγιάς-Τηλυκράτης Λευκάδας
Απόλλων Πάργας-Αμβρακικός Βόνιτσας
ΠΣ Πρέβεζα-ΑΕ Πρέβεζας
Δόξα Ωρωπού-ΑΟ Παλαίρου
Πανλευκάδιος-Θύελλα Σινώπης
ΠΕΑΣ Κατούνας- Κεραυνός Θεσπρωτικού
6η αγωνιστική
Θρίαμβος Λούρου- Απόλλων Νότιας Λευκάδας
ΑΟ Καρυάς- ΑΟ Πλαγιάς
ΑΕΚ Αρχαγγέλου- Απόλλων Πάργας
Τηλυκράτης Λευκάδας- ΠΣ Πρέβεζα
Αμβρακικός Βόνιτσας- Δόξα Ωρωπού
ΑΕ Πρέβεζας- Πανλευκάδιος
ΑΟ Παλαίρου- Κεραυνός Θεσπρωτικού
Θύελλα Σινώπης- ΠΕΑΣ Κατούνας
7η αγωνιστική
Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΑΟ Πλαγιάς
Απόλλων Πάργας- Θρίαμβος Λούρου
ΠΣ Πρέβεζα- ΑΟ Καρυάς
Δόξα Ωρωπού- ΑΕΚ Αρχαγγέλου
Πανλευκάδιος- Τηλυκράτης Λευκάδας
Κεραυνός Θεσπρωτικού- Αμβρακικός Βόνιτσας
ΠΕΑΣ Κατούνας- ΑΕ Πρέβεζας
ΑΟ Παλαίρου- Θύελλα Σινώπης
8η αγωνιστική
Απόλλων Πάργας- Απόλλων Νότιας Λευκάδας
ΑΟ Πλαγιάς- ΠΣ Πρέβεζα
Θρίαμβος Λούρου- Δόξα Ωρωπού
ΑΟ Καρυάς- Πανλευκάδιος
ΑΕΚ Αρχαγγέλου- Κεραυνός Θεσπρωτικού
Τηλυκράτης Λευκάδας- ΠΕΑΣ Κατούνας
Αμβρακικός Βόνιτσας- Θύελλα Σινώπης
ΑΕ Πρέβεζας- ΑΟ Παλαίρου
9η αγωνιστική
Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΠΣ Πρέβεζα
Δόξα Ωρωπού- Απόλλων Πάργας
Πανλευκάδιος- ΑΟ Πλαγιάς
Κεραυνός Θεσπρωτικού-Θρίαμβος Λούρου
ΠΕΑΣ Κατούνας- ΑΟ Καρυάς
Θύελλα Σινώπης- ΑΕΚ Αρχαγγέλου
ΑΟ Παλαίρου- Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΕ Πρέβεζας- Αμβρακικός Βόνιτσας
10η αγωνιστική
Δόξα Ωρωπού- Απόλλων Νότιας Λευκάδας
ΠΣ Πρέβεζα- Πανλευκάδιος
Απόλλων Πάργας- Κεραυνός Θεσπρωτικού
ΑΟ Πλαγιάς- ΠΕΑΣ Κατούνας
Θρίαμβος Λούρου- Θύελλα Σινώπης
ΑΟ Καρυάς- ΑΟ Παλαίρου
ΑΕΚ Αρχαγγέλου- ΑΕ Πρέβεζας
Τηλυκράτης Λευκάδας- Αμβρακικός Βόνιτσας
11η αγωνιστική
Απόλλων Νότιας Λευκάδας- Πανλευκάδιος
Κεραυνός Θεσπρωτικού- Δόξα Ωρωπού
ΠΕΑΣ Κατούνας- ΠΣ Πρέβεζα
Θύελλα Σινώπης- Απόλλων Πάργας
ΑΟ Παλαίρου- ΑΟ Πλαγιάς
ΑΕ Πρέβεζας- Θρίαμβος Λούρου
Αμβρακικός Βόνιτσας- ΑΟ Καρυάς
Τηλυκράτης Λευκάδας- ΑΕΚ Αρχαγγέλου
12η αγωνιστική
Κεραυνός Θεσπρωτικού- Απόλλων Νότιας Λευκάδας
Πανλευκάδιος- ΠΕΑΣ Κατούνας
Δόξα Ωρωπού- Θύελλα Σινώπης
ΠΣ Πρέβεζα- ΑΟ Παλαίρου
Απόλλων Πάργας- ΑΕ Πρέβεζας
ΑΟ Πλαγιάς- Αμβρακικός Βόνιτσας
Θρίαμβος Λούρου- Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΟ Καρυάς- ΑΕΚ Αρχαγγέλου
13η αγωνιστική
Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΠΕΑΣ Κατούνας
Θύελλα Σινώπης- Κεραυνός Θεσπρωτικού
ΑΟ Παλαίρου- Πανλευκάδιος
ΑΕ Πρέβεζας- Δόξα Ωρωπού
Αμβρακικός Βόνιτσας- ΠΣ Πρέβεζα
Τηλυκράτης Λευκάδας- Απόλλων Πάργας
ΑΕΚ Αρχαγγέλου- ΑΟ Πλαγιάς
ΑΟ Καρυάς- Θρίαμβος Λούρου
14η αγωνιστική
Θύελλα Σινώπης- Απόλλων Νότιας Λευκάδας
ΠΕΑΣ Κατούνας- ΑΟ Παλαίρου
Κεραυνός Θεσπρωτικού- ΑΕ Πρέβεζας
Πανλευκάδιος- Αμβρακικός Βόνιτσας
Δόξα Ωρωπού- Τηλυκράτης Λευκάδας
ΠΣ Πρέβεζα- ΑΕΚ Αρχαγγέλου
Απόλλων Πάργας- ΑΟ Καρυάς
ΑΟ Πλαγιάς- Θρίαμβος Λούρου
15η αγωνιστική
Απόλλων Νότιας Λευκάδας- ΑΟ Παλαίρου
ΑΕ Πρέβεζας- Θύελλα Σινώπης
Αμβρακικός Βόνιτσας- ΠΕΑΣ Κατούνας
Τηλυκράτης Λευκάδας- Κεραυνός Θεσπρωτικού
ΑΕΚ Αρχαγγέλου- Πανλευκάδιος
ΑΟ Καρυάς- Δόξα Ωρωπού
Θρίαμβος Λούρου- ΠΣ Πρέβεζα
ΑΟ Πλαγιάς- Απόλλων Πάργας


Για να μαθαίνετε όλα όσα συμβαίνουν στην Ήπειρο κάντε Like ΕΔΩ




Post A Comment
  • Blogger Comment using Blogger
  • Facebook Comment using Facebook
  • Disqus Comment using Disqus

Δεν υπάρχουν σχόλια :


ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙA

[ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙA ΠΑΡΓΑΣ][threecolumns]

ΛΑΪΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

[ΛΑΪΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ][bleft]

ΙΣΤΟΡΙΑ

[ΙΣΤΟΡΙΑ][bleft]

ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ

[ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ][threecolumns]